0%
Stworzymy dla Ciebie coś wyjątkowego...
logo-creatify-2
881 166 955
Masz pytanie? Zadzwoń!

Skontaktuj się:

Napisz lub zadzwoń do nas:

Misja CREATIFY:

mj

Nazywam się Marcin Jakubasz i pierwszą swoją stronę napisałem w 2005 roku. Jestem właścicielem firmy Creatify, absolwentem Uniwersytetu WSB Merito na kierunku Zarządzanie (Marketing i E-Komunikacja). Moją pasją są transformacje małych firm w profesjonalne brandy.

W Creatify skupiamy się na dostarczaniu kompleksowych rozwiązań, których celem jest zwiększenie zysków Twojej firmy. Naszym priorytetem jest pełne zrozumienie potrzeb Twojego przedsiębiorstwa, jego tożsamości oraz aktualnej i docelowej pozycji na rynku. Dzięki temu, możemy wspólnie stworzyć odpowiedni wizerunek dla Twojej marki, określić cele, jakie chcesz osiągnąć, oraz wdrożyć konkretne działania, które przyczynią się do sukcesu Twojego biznesu.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą z Creatify, zapraszam do kontaktu. Chętnie wysłuchamy Twoich potrzeb i przedstawimy Ci spersonalizowane rozwiązania, dopasowane do specyfiki Twojego biznesu. Wierzymy w partnerskie relacje z naszymi klientami i dążymy do długotrwałej współpracy opartej na wzajemnym zaufaniu i sukcesie.

Zapraszam do kontaktu i dołącz do grona naszych zadowolonych klientów!

Serdecznie pozdrawiam,

podpis-raw

Formularz:

Skontaktuj się z nami

Wysyłając zgłoszenie wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z polityką prywatności.